Ośrodek Kształcenia Kadr Medycznych

O nas

Dynamiczny rozwój medycyny zobowiązuje personel ochrony zdrowia do ciągłego odnawiania, rozwijania i doskonalenia nabytych kwalifikacji, ale przede wszystkim do zdobywania nowych umiejętności. Moja wizja funkcjonowania Ośrodka Kształcenia Kadr Medycznych skupia się na dostarczeniu jak największemu gronu odbiorców z regionu oraz całego kraju możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ośrodek w oparciu o nowoczesne standardy prowadzi kształcenie nie tylko w ramach szkoleń specjalizacyjnych czy kwalifikacyjnych, ale przede wszystkim elitarne kursy specjalistyczne i doszkalające. Kursy komercyjne dla kadr medycznych oraz konferencje naukowe organizowane są we współpracy z wykwalifikowaną kadrą oraz pod patronatem towarzystw naukowych. Szkolenia prowadzone są przy pełnym wykorzystaniu całego zaplecza Collegium Medicum oraz innych wydziałów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, a także organizowane są wyjazdowo.
lek. Paweł Andrzej Zieliński

Kierownik Ośrodka Kształcenia Kadr Medycznych UJK
e-mail: pawel.zielinski@ujk.edu.pl

Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie szkolenia z transplantologii klinicznej. Starszy asystent Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Endokrynologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala MSWiA w Kielcach, Oddziału Chirurgii Ogólnej Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie. Asystent Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus UCK WUM. Członek zarządu Oddziału Świętokrzyskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Asystent naukowo-dydaktyczny Zakładu Anatomii Collegium Medicum UJK w Kielcach.

mgr Magdalena Kuleta
Specjalista do spraw administracyjnych